گران‌ترین خودروی جهان رونمایی شد - رولزرویس دم قایقی با 28 میلیون دلار قیمت!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

به خودروی رولزرویس بوت تیل نگاه کنید و به چتری که در پشت آن است نخندید. در عوض، هنر ساخت این رولز رویس عالی را تحسین کنید. به نظر می‌رسد که قرار است کوچ بیلد بخش جدید رولز رویس خودروهای خاص دیگری را هم برای این برند تولید کند.

طبق گفته آقای JWW متخصص حوزه خودرو، رولزرویس بوت تیل با قیمت ۲۸ میلیون دلار عنوان گران‌ترین خودروی جدید در جهان را به دست خواهد آورد. حالا که از این نکته متعجب شده‌اید، ببینیم آیا چنین چیزی ممکن است یا خیر.

اول و مهم‌تر از همه اینکه، این اولین خودروی کاملاً منحصر به فرد این برند پس از سوئیپ‌تیل محصول ۲۰۱۷ است. این خودرو توسط بخش جدید کوچ بیلد ساخته شده، بخشی که قرار است محصولات جذاب جدیدی را طی سال‌های آینده تولید کند، چون رولزرویس گفته کوچ بیلد به عضو ثابتی در این شرکت تبدیل خواهد شد.

در اینجا شاهد یک رولزرویس روباز و زیبا هستیم که توجه ما را روی نمای جلویی خیره‌کننده متمرکز نمی‌کند. به این دلیل که جذابیت اصلی این خودرو در پشت آن است. این خودرو توسط یک فرد خیلی ثروتمند سفارش داده شده که فعلاً نامش فاش نشده است، اما منبع الهام آن قایق‌های کلاس J هستند.

بوت تیل طی قراردادی به سه عضو یک شرکت خاص تحویل داده خواهد شد. هر کدام از آن‌ها یکی از این خودروها با بدنه یکسان را دریافت می‌کنند، البته هر خودرو کاملاً شخصی‌سازی می‌شود تا تلاقی بین تصور، توانایی و جاه‌طلبی برند و هر کدام از مشتریان را بازتاب کند.

رولزرویس بوت تیل

این نسخه تقریباً ۵.۸ متری شبیه به یک قایق مسابقه‌ای است که یک عرشه خاص در پشت آن قرار دارد. این بخش از خودرو سوئیت میزبانی نام دارد و از طرح‌های مفهومی سانتیاگو کالاتراوا معمار مشهور الهام گرفته شده است.

پول همه چیز را ممکن می‌کند، بنابراین جای تعجب نیست که این خودرو دارای یک چتر، چند میز پذیرایی و چند چهارپایه پارچه‌ای مناسب برای لذت بردن از یک نوشیدنی گوارا در کنار دوستان است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران