جریمه عجیب یک خودرو در مکزیک، وقتی مامور پلیس برند آئودی را نمی‌شناسد!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جریمه شدن هنگام رانندگی، یکی از بدترین اتفاقاتی است که یک راننده در طول عمر خود تجربه می‌کند. با این حال چه پیش می‌آید اگر مامور راهنمایی و رانندگی مدل یا برند خودرو شما را نشناسد؟ این اتفاقی است که در مونکلوا ، کوآهویلا در مکزیک رخ داده است. هنگامی که افسر پلیس یک خودرو آئودی را جریمه کرد، روی قبض جریمه به جای اسم برند از لوگو آئودی استفاده کرد.

این اتفاق در حالی رخ داده که معمولا انتظار می‌رود افسران پلیس و ماموران راهنمایی و رانندگی، بالاترین سطح دانش را از اتومبیل‌ها و مدل‌های آن‌ داشته باشند. با این حال افسر پلیس مکزیکی برند آئودی را نمی‌شناخت و به همین دلیل تصویر برند را روی قبض جریمه نقاشی کرد.

علت جریمه شدن این آئودی Q5 مدل 2018، پارک کردن در منطقه پارک ممنوع بوده است. تصویر قبض جریمه پس از رویت توسط مالک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و موجی از شگفتی را ایجاد کرد. در حالی که برخی کاربران نقاشی مامور پلیس را به تمسخر گرفته‌اند، عده‌ای دیگر آن را روشی نوین برای نگارش قبض جریمه عنوان کرده‌اند.

نظرات
 
 
 
آریا 1400/3/12
این بنده خدا ۴ تا حرف او O انگلیسی رو پشت سر هم نوشته، نقاشی نکرده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران