بازگشت بزرگ ترین نمایشگاه خودرو دنیا در 2022، ژنو برگزار می شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در ۲۸ فوریه سال گذشته، دولت سوئیس به منظور کاهش گسترش بیماری کرونا گردهمایی عمومی بیش از ۱۰۰۰ نفر را در این کشور ممنوع کرد، در نتیجه برگزارکنندگان نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰ مجبور شدند این رویداد را کنسل کنند. چند ماه بعد، بیماری همه‌گیر باعث لغو شدن یکی دیگر از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها در صنعت خودرو شد.

خوشبختانه، اوضاع در بسیاری از مناطق کم‌کم در حال عادی شدن است و مردم امیدوارند که هرچه زودتر به زندگی عادی خود برگردند. برگزارکنندگان نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو نیز اعلام کرده‌اند که این مراسم در سال ۲۰۲۲ بازخواهد گشت. البته شرایط برگزاری این نمایشگاه مثل گذشته نخواهد بود، اما این خبر خیلی بدی نیست.

اول اینکه نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۲ بین ۱۹ تا ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد و کنفرانس‌های مطبوعاتی برای ۱۷ و ۱۸ فوریه برنامه‌ریزی شده‌ است. این مراسم تاکنون همیشه در روزهای اول مارس برگزار می‌شد، اما شاید بیماری همه‌گیر و موارد دیگر باعث شده تا تاریخ آن کمی جلو بیفتد.

غرفه‌داران تا اواسط ماه ژوئیه برای ثبت‌نام در این مراسم فرصت دارند، که در آن شاهد تحول بزرگی در نمایشگاه خودرو ژنو خواهیم بود و کاملاً با مراسم‌های گذشته تفاوت خواهد داشت. برگزارکنندگان اعلام نکرده‌اند که چه تغییراتی در این مراسم صورت گرفته، البته تأیید کرده‌اند که همه چیز به شرایط کرونا در جهان در فوریه سال آینده بستگی دارد.

ساندرو مسکیتا مدیر نمایشگاه خودرو ژنو گفت: "ما با ارسال بسته‌های پیشنهادی، به طور رسمی نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۲ را شروع می‌کنیم. من و تیم من به سختی در تلاش هستیم تا مراسمی عالی را با حضور غرفه‌داران و عموم مردم برگزار کنیم. ما امیدواریم که بحران کرونا و مقررات مربوط به این بیماری به ما این امکان را بدهد تا دوباره این مراسم را برگزار کنیم."

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران