فروش میباخ 57S کوپه ساموئل اتوئو، فوتبالیست معروف جهان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نسخه کوپه میباخ 57S یکی از کمیاب‌ترین خودروهای تولید شده این شرکت است و تنها هشت دستگاه از این خودرو در سطح جهان وجود دارد. به تازگی مالک هلندی یکی از هشت‌ دستگاه میباخ 57S کوپه Xenatec، این خودرو را با قیمت تقریبی یک میلیون دلار برای فروش آگهی کرده است.

Xenatec یکی از شرکت‌های معروف در زمینه طراحی و تولید بدنه خودروهای سفارشی است، که اجازه ساخت نسخه کوپه میباخ را از دایملر دریافت کرد. در حالی‌که ابتدا قرار بود 100 دستگاه از میباخ 57S کوپه ساخته شود، در نهایت برنامه تولید به 8 دستگاه محدود شد. نسخه‌ای که مالک هلندی آگهی کرده است، توسط فوتبالیست کامرونی، ساموئل اتوئو سفارش داده شده و در 18 ژوئن 2010 میلادی به وی تحویل داده است. این میباخ 57S کوپه تنها 13509 کیلومتر کار کرده است.

میباخ 57S کوپه به موتور شش لیتری V12 توربوشارژر مجهز است که 603 اسب‌بخار قدرت و 1000 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو و گشتاور به دیفرانسیل عقب منتقل می‌شود و یک گیربکس اتوماتیک پنج سرعته وظیفه هدایت آن را برعهده دارد. تریم داخلی چرم سفید به همراه فیبرکربن، یستم صوتی Bose، تلفن جلو و عقب، صندلی‌های برقی تهویه شونده و سیستم تهویه دو منطقه‌ای از جمله تجهیزات این میباخ خاص و منحصر به فرد هستند. قیمت این نسخه از میباخ 57S کوپه Xenatec، 956،000 دلار اعلام شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران