هدیه خداحافظی سرخیو آگوئرو به کارکنان منچسترسیتی: یک اتومبیل لوکس!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سرخیو آگوئرو پس از یک دهه طلایی در منچسترسیتی، این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد. با این حال پیش از ترک منچسترسیتی، یک قرعه کشی را بین کارکنان این باشگاه برگزار کرد که جایزه آن یک رنجروور ایووک بود.

نسل دوم رنجروور ایووک در سال 2019 معرفی شد و سرخیو آگوئرو نیز یکی از نخستین مالکان این خودرو بود. وی تصمیم گرفت تا این خودرو را همراه خود به بارسلونا نبرد و آن را با انجام یک قرعه کشی به کارکنان باشگاه منچسترسیتی اهدا کند. هر کدام از کارکنان باشگاه منچسترسیتی یک کوپن داشتند که می‌توانستند در این قرعه کشی شرکت کنند.

آگوئرو علاوه بر قرعه‌کشی رنجروور ایووک، برای هرکدام از کارکنان باشگاه یک ساعت را به عنوان هدیه خریداری کرد. حدود شصت کارمند منچسترسیتی اکنون مالک ساعت‌هایی از مارک Hublot یا Tag Heuer هستند که پشت آن‌ها عبارت متشکرم درج شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران