طرح تبدیل رنو ساندرو و ساندرو استپ وی به سایر محصولات سایپا ویژه خردادماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا باتوجه به تحریم ها و عدم امکان تولید خانواده رنو در کشور، در مرحله جدید طرح تبدیل محصولات غیرقابل عرضه خود به سراغ این خانواده رفته و برای رنو ساندرو دستی و اتوماتیک یا خودروی رنو ساندرو استپ وی دستی و اتوماتیک، طرح تبدیل متنوعی ارائه کرده است که مشتریان می توانند بعد از مدت زمان طولانی، خودروی ثبت نامی غیرقابل عرضه خود را با دیگر محصولات گروه خودروسازی سایپا جایگزین کنند.

برای رنو ساندرو اتوماتیک و ساندرو استپ وی اتوماتیک به صورت مشترک، 3 طرح تبدیل مختلف ارائه شده است و برای نسخه دستی این دو خودرو، مشتریان تنها یک انتخاب دارند و آن هم دریافت 2 دستگاه خودروی سایپا کوییک R خواهد بود که جزییات بیشتر و شرایط تبدیل هریک از آنان را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح تبدیل رنو ساندرو و ساندرو استپ وی

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمدرضا 1400/5/17
باسلام بعداز چهرسال انتظار ای حق ما کوییک است حداقل یک خودرو معادل ساندرو جایگرین کنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران