سرمایه‌گذاری دیوید بکهام در خودروهای برقی - تولید خودروهای کلاسیک پیشرانه الکتریکی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

دیوید بکهام فوتبالیست مشهوری است که هنرنمایی‌های او با توپ موجب به وجد آمدن افراد بسیاری شده است. با این حال تنها زمینه فعالیت دیوید بکهام فوتبال نبوده است و او پس از بازنشستگی از دنیای ورزش به دنبال فعالیت در حوزه‌های دیگری است.

دیوید بکهام به تازگی در شرکت Lunaz سرمایه‌گذاری کرده است و اکنون ده درصد از این شرکت به او تعلق دارد. شرکت نوآورانه Lunaz در زمینه تبدیل خودروهای کلاسیک و لوکس انگلیسی به اتومبیل‌های برقی مدرن فعالیت می‌کند و مشتریان این شرکت می‌توانند مدل‌های خاطره‌انگیز رولزرویس یا لندروور را با پیشرانه الکتریکی از این شرکت خریداری کنند.

شرکت انگلیسی لوناز در سیلورستون واقع است و تاکنون بهترین محصولات کلاسیک دنیا را با پیشرانه الکتریکی عرضه کرده است. در حال حاضر مشتریان این شرکت می‌توانند خودروهایی همچون بنتلی Flying Spur مدل 1961، رولزرویس فانتوم V و رولزرویس Silver Cloud را با پیشرانه برقی از این شرکت خریداری کنند. با توجه به اینکه دیوید بکهام علاقه وافری به خودروهای کلاسیک انگلیس دارد، سرمایه‌گذاری وی در این شرکت نوآورانه محتمل به نظر می‌رسید.

شرکت لوناز اکنون به دنبال گسترش کسب و کار خود است و تمایل دارد تا کامیون‌های زباله را نیز به خودروهای الکتریکی تبدیل کند. این شرکت تخمین می‌زند که 80 میلیون واحد از دستگاه‌های صنعتی حمل و دپو زباله در انگلستان و آمریکا قرار دارند که الکتریکی سازی آن‌ها سود سرشاری را نصیب این شرکت خواهد کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران