تنها 804 خودروی صفر کیلومتر در سال 2021 در کشور سوریه فروخته شده است!

داده های فروش خودرو از ماه ژانویه 2021 تا ماه آوریل 2021 میلادی در بازار سوریه، نشان از کاهش فروش کلی 33.5 درصدی خودرو در بازار این کشور دارد، اما با این وجود کیا موفق شده سهم فروش خود را در این مدت افزایش داده و به 38.3 درصد افزایش دهد.

باتوجه به داده های منتشر شده از میزان فروش خودرو در چهار ماه نخست 2021 میلادی، تنها 804 دستگاه خودروی جدید در کشور سوریه طی این مدت زمان به فروش رسیده و عمده آن در اختیار محصولات هیوندای و کیا بوده است.

از ماه ژانویه تا ماه آوریل 2021 میلادی، هیوندای موفق شده سهم 61.7 درصدی از بازار کشور سوریه داشته باشد که نسبت به سهم 73.1 درصدی در سال 2020 میلادی با کاهش مواجه شده است. مابقی سهم بازار سوریه نیز در اختیار کیا با 38.3 درصد بوده است که نسبت به سهم 26.9 درصدی در سال 2020 میلادی با افزایش سهم خود در بازار این کشور مواجه شده است.

در بین پرفروش ترین های بازار، در جایگاه نخست هیوندای النترا و در جایگاه دوم خودروی کیا سراتو قرار گرفته است و بعد از آن می توان به خودروی هیوندای توسان در جایگاه سوم و همچنین خودروی کیا پگاس در جایگاه چهارم لیست اشاره کرد. در آخر هم می توان به خودروی هیوندای Reina اشاره کرد که در جایگاه پنجم فروش و در بین پرفروش ترین خودروهای بازار سوریه قرار گرفته است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
سینا کرمی 1400/3/23
توی همین ایران ک این رقم چند ساله صفره (بدون احتساب داخلی ها)
حسام 1400/3/23
کشور جنگ زده وضعش از ما بهتره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران