تخفیف های ویژه خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و مینی در نمایندگی پرشیا خودرو کرمان

نمایندگی خدمات پس از فروش کد 110 پرشیا خودرو شهر کرمان ارائه می دهد. تخفیف های ویژه خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و مینی در نمایندگی پرشیا خودرو کرمان

نمایندکی کد 110 شرکت پرشیا خودرو در شهر کرمان به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای ب‌ام‌و و مینی در استان کرمان و جنوب شرق کشور، اقدام به ارائه تخفیف های ویژه در بخش خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و مینی نموده است.

تخفیف های این طرح شامل موارد ذیل است: 35 درصد تخفیف در خرید بسته های BSI (سرویس دوره ای)، 30 درصد در خرید بسته های گارانتی، 15 درصد تخفیف در خرید اکسسوری، 10 درصد در خرید قطعات، رینگ، تایر و باتری، 10 درصد در ارائه خدمات تیونینگ و 5 درصد تخفیف در خرید روغن

لازم به ذکر است این تخفیف ها از 22 لغایت 31 خرداد ماه به مدت 10 روز در نمایندکی کد 110 شرکت پرشیا خودرو در شهر کرمان ادامه خواهد داشت.

مشتریان و علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت https://persiakhodro.ir/ مراجعه و یا با شماره های 0343246619 داخلی 119 تماس حاصل کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران