موضوعات داغ

مدل مفهومی ون دانگ فنگ با نشان عجیب شیر رونمایی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

برند فنگ ژینگ یکی از زیرمجموعه‌های دانگ فنگ است که محصولات جدید خود را با شعار « فضای هوشمندانه و خلاقانه و پیشرو» به معرض نمایش عموم گذاشته است. جدیدترین محصول فنگ ژینگ یک مینی‌ون مدرن است که با نشان شیر معرفی شده است.

مطابق ادعای شرکت سازنده، ون شیر نشان دانگ فنگ از زبان طراحی پویا بهره می‌برد و براساس خودروهایی که در داستان‌های علمی و تخیلی حضور دارند، طراحی شده است. جلوپنجره خودرو حالتی شبیه به حرف T انگلیسی دارد و چراغ‌های ون دانگ فنگ نیز تیز و کشیده هستند.

برخلاف بسیاری از خودروهای چینی، رینگ‌های در نظر گرفته شده برای ون دانگ فنگ ابعاد مناسبی دارند و نسبتا بزرگ هستند. خطوط تند و تیز کرومی، رنگ تیره شیشه‌ها و فریم درها و حجم‌های فانتزی سبب شده‌اند تا چهره ون دانگ فنگ بسیار مدرن و آینده نگرانه به نظر برسد.

دانگ فنگ تصمیم دارد تا استراتژی متفاوتی را برای عرضه مینی‌ون‌ها به بازار در نظر بگیرد. از این رو علاوه بر تاسیس یک برند جدید، نشان تجاری جدیدی را نیز برای این خودرو در نظر گرفته است. دانگ فنگ تصمیم دارد تا به یکی از 30 تولیدکننده برتر مینی‌ون در بازار چین تبدیل شود و تنوع محصولات هیبریدی را در خط تولید خود افزایش دهد. دانگ فنگ برای فروش 300 هزار مینی‌ون در سال تا سال 2025 برنامه ریزی کرده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد