گرامی در لیست 11 بدهکار بانکی، تسویه با کمک 620 دستگاه خودروی هیوندای!

این روزها انتخابات و مسائل مربوط به آن بسیار داغ شده و اخیراً یک لیست شامل 11 بدهکار بزرگ بانکی در فضای مجازی منتشر شده است. این لیست توسط آقای همتی در خلال یکی از مناظره‌های تلویزیونی به آقای رئیسی داده شده بود. جدای از این موضوع که آیا این دست نوشته غیررسمی واقعیت دارد یا خیر، و در کنار این تذکر که خودروبانک هیچگاه مواضع سیاسی نداشته و صرفاً این رسانه به صورت تخصصی به مباحث خودرویی می‌پردازد، اما بعضی از موارد ذکر شده در این لیست جزو شرکت‌های خودرویی بوده‌اند و قطعاً وضعیت آن‌ها برای ما نیز مهم است.

امروز مرکز رسانه‌ای قوه قضائیه اقدام به انتشار گزارشی مبنی بر روند پیگیری این 11 بدهکار بانکی کرد. مورد هشتم که مربوط به گرامی (خانواده گرامی از واردکننده‌های قبلی هیوندای و کیا، و صاحب خودروسازی فردا) است نیز در این گزارش به چشم می‌خورد. گویا خانواده گرامی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی محسوب می‌شود اما در این گزارش آمده است که این خانواده با تحویل 620 دستگاه خودروی هیوندای به بانک آینده (که احتمالاً در طول چند سال انجام شده) و همچنین ده فقره ملک با ارزش 4 هزار میلیارد تومان در حال تسویه کامل بدهی خود است. متاسفانه مدل خودروهای هیوندای تحویل داده شده مشخص نیست ولی قطعاً ارزش آن‌ها بسیار بالا است و این تبادل خودرو در ازای بدهی‌های بانکی از جمله کارهای جالب بدهکاران بانکی برای تسویه حساب با بانک‌ها است.

این خانواده البته اخیراً توسط خودروسازی فردا نیز اقدام به عرضه سه محصول جدید کرده‌اند و به نظر می‌رسد در صورت تسویه حساب بانکی خود و بسته شدن پرونده قضایی، بتوانند با قدرت بیشتری برای این خودروسازی تبلیغات و یا محصولات جدیدی را ارایه دهند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
علی 1400/3/24
اینا فقط به بانک بدهکار نیستن. به مردم هم بدهکارن.
شرکت اطلس خودرو وابسته به آقای گرامی سال ۹۶ خودروهایش را پیش فروش کرده و الان هنوز در سال ۱۴۰۰ مشتریان با وجود آنکه حتی بعضا پول خودرو را تمام و کمال پرداخت کردن، خودرو را تحویل نگرفتن. پرونده ایشان در شعبه ۱۳ جرایم اقتصادی به ریاست قاضی توانگر در جریان هست ولی چه فایده، هنوز حکمی صادر نشده است. این یه نمونه از ظلمی هست که به مردم وارد شده ولی اسامی این دزدان فقط در شبهای مناظره و آن هم برای جمع آوری رای بیشتر پخش می شود و نه برای گره گشایی از مشکلات مردم.
علی 1400/3/24
این بدهی شرکت اطلس خودرو فقط به بانک پاسارگاد هست با مبلغ ۷۷۰ میلیارد تومان. دقت کنید تاریخ نامه برای ۱۴۰۰/۲/۱۸ یعنی یکماه پیش هست.

https://s4.uupload.ir/files/img_20210613_213941_439_ksok.jpg
محسن 1400/3/24
اینا ۲۹۰ خودرو به ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیارد تومن هم در پارکینگ شرکت اطلس خودرو واقع در جاده مخصوص کرج احتکار کرده بودن که توسط سرهنگ مالمیر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسهر توقیف شد و پرونده شون در دادسرای ویژه جرایم اقتصادی در حال رسیدگی هست. احتمالا این ۲۹۰ خودرو هم میره برای تسویه بقیه بدهی های بانکیشون.
سیما درستی 1400/3/24
تومملکت ما دزدهه محبوبن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران