شروع تولید خودروی FMC 511 در فردا موتورز، عرضه سدان اقتصادی بزودی در بازار

اگر خاطرتان باشد، فردا موتورز چند هفته پیش از خودروی سدان جدیدی به نام FMC 511 رونمایی کرد. یک سدان اقتصادی جمع و جور که در رنج قیمتی بسیار مناسبی قرار گرفته و از امکانات بسیار مناسبی نسبت به رقبای خود بهره مند است. حال این خودروسازی با انتشار عکسی در وبسایت رسمی خود نشان داده که تولید این خودرو در خط تولید آغاز شده و به نظر می رسد که به زودی شاهد عرضه و البته پلاک ملی این خودروی جدید باشیم.

خودروی FMC 511 به یک پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که می تواند حداکثر 106 اسب بخار و 135 نیوتن متر گشتارو را تولید کند. گیربکس بکار رفته روی این خودرو 5 سرعته دوکلاچه است.

قیمت FMC 511 دقیقاً 429 میلیون تومان اعلام شده و با 20 درصد داخلی سازی به بازار عرضه شده است. استقبال از این خودرو نیز بسیار خوب بوده و در چند روز اول، تمامی ظرفیت پیش فروش اولیه تکمیل شد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
م 1400/3/26
از کی تا حالا ماشین 430 میلیون تومنی، خودروی اقتصادی شده؟!!!!!!!!!!!! 430 میلیون برا یه کارگر یعنی حقوق 8 سال کار بدون اینکه یک ریالشو خرج کنه!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران