موضوعات داغ

اولین مجموعه فشن فراری راه اندازی شد

عکس مطلب اول

در هفته جاری، فراری اولین مجموعه فشن یا مد خود را با میزبانی از یک دفیله فشن یا به اصطلاح کت واک نمایشی در داخل کارخانه اصلی خود واقع در مارانلو ایتالیا راه اندازی کرد.

این مجموعه مد توسط روکو ایانون طراحی شده است که از کارنامه آن می توان به فعالیت در شرکت های بزرگ مد از جمله جورجیو آرمانی و یا دولچه و گابانا اشاره کرد و محصولات طراحی شده به دست او نیز با حداقل قیمت 200 یورو (برای یک تیشرت) یا حداکثر قیمت 3000 یورو (برای یک کت) فروخته شده است.

در رابطه با طراح مد فراری می توان افزود که وی فارغ التحصیل موسسه مارانگونی میلان بوده و در سال 2019 توسط فراری استخدام می شود تا طراحی پوشاک و دیگر لوازم شخصی همچون عینک را برعهده داشته باشد. علاوه بر محصولات اصلی فراری، می توان به محصولات شرکت های دیگری همچون پوما یا ری بن اشاره کرد که با مارک فراری شخصی سازی شده و به علاقه مندان عرضه شده است.

مجموعه فشن فراری

حال با راه اندازی مجموعه مد فراری، اکنون روکو ایانون مسئول تولید پوشاک های فراری شده است و با راه اندازی یک شرکت جدید، طی یک دهه آینده به دنبال رشد سود 10 درصدی خود در زمینه فشن هستند. در همین حال فراری هم تصمیم به ارائه مجموعه های مختلفی با تخفیف های ویژه برای مشتریان خود دارد.

این اقدام فراری برای تولید پوشاک و وسایل شخصی می تواند یک حرکت هوشمندانه باشد تا کسانی که توانایی خرید ماشین های گران قیمت فراری را ندارند، با قیمت کمتری بتوانند یک برند اصیل فراری در اشکال مختلف داشته باشند. این کار همچنین باعث جذب طرفداران بیشتری به سمت این برند محبوب جهانی می شود و اگر تا آخر عمر توانایی خرید یک ماشین فراری نداشته باشند، در عوض طرفداری آنان از برند و تیم فراری در مسابقات مختلف ماندگار می شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد