فروش خودروهای بی ام و با 30 درصد پیش پرداخت و 36 ماه اقساط توسط پرشیاخودرو

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، با هدف رضایت مشتریان و بنا به نیاز ایشان، اقدام به فروش خودروهای ب ام و و مینی به صورت اقساط، با کمترین میزان پیش پرداخت و بیشترین مدت زمان باز پرداخت نموده است.

در طرح فروش اقساطی پرشیا خودرو، افراد علاقمند می توانند با کمترین میزان پیش پرداخت یعنی 30 درصد و با بیشترین مدت زمان بازپرداخت و اقساط 36 ماهه، اقدام به خرید خودروهای ب ام و و مینی نمایند. همچنین در این طرح بسته به خواست و نیاز خریدار امکان انتخاب شرایط فروش با پیش پرداخت 40، 50 و 60 درصدی با بازپرداخت‌های 12، 24 و 36 ماهه نیز وجود دارد.

این شرایط فروش در تمامی نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سراسر کشور ارائه می‌شود. همینطور برای رفاه حال مشتریان امکان ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به آدرس https://yun.ir/zrjj24 وجود دارد. مشتریان با مراجعه به این سایت می توانند فرم مورد نظر را پر نموده و برای انجام مراحل بعدی منتظر تماس کارشناسان پرشیا خودرو باشند.

لیست نمایندگی های رسمی در سایت پرشیا خودرو به آدرس https://persiakhodro.ir/Dealers قابل دسترسی است و مشتریان می توانند با مراجعه این بخش از نزدیک ترین نمایندگی مطلع شوند.

دفتر مرکزی پرشیاخودرو با شماره تلفن (کد شهر021) 4591، آماده پاسخگویی به شما هموطنان عزیز است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محسن دوست محمدی 1400/3/26
فروش ونقدی برای من چگونه است

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران