کفش کتانی فراری SF90 استراداله توسط پوما رونمایی شدند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

همکاری شرکت‌های تولید کننده کفش و کتانی با خودروسازان، از گذشته تاکنون مرسوم بوده است. از جمله این پروژه‌های مشترک می‌توان به همکاری پوما و پورشه برای تولید کتانی پورشه 911 اسپرت یا ساخت کتانی هامر توسط جان گایگر اشاره کرد. اکنون پوما این کار را دوباره انجام داده و کتانی‌های فراری SF90 استراداله را طراحی و معرفی کرده است.

این کتانی‌ها که فراری ION F نام دارند، توسط پوما طراحی شده‌اند و در خلق آن‌ها از فراری SF90 استراداله الگوبرداری شده است. خطوط طراحی فراری SF90‌ استراداله را به راحتی می‌توان روی کتانی پوما دید که ظاهری اسپرت به این کفش‌های اسپرت بخشیده است.

همانند خودروهای فراری، کتانی پوما ION F‌ نیز به رنگ قرمز تولید شده هرچند مشتریان می‌توانند رنگ مشکی آن را نیز سفارش دهند. قسمت بالایی کفش نیز به قطعه‌ای برای راحتی بیشتر مجهز شده که بی‌شباهت به جلوپنجره خودروها نیست. کفش های ورزشی ION F هم‌اکنون در فروشگاه‌های پوما و فراری و سایر خرده‌فروشی‌ها با قیمت تقریبی 450 دلار به فروش گذاشته شده‌اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران