آغاز فروش نقدی کامیون های باری و کمپرسی ایران خودرو دیزل + جدول خرداد 1400

ایران خودرو دیزل از امروز شنبه 29 خردادماه 1400، شرایط فروش نقدی مدل های باری و کمپرسی کامیون های سه محور 2624 را آغاز کرده و مشتریان می تواند با قیمت قطعی نسبت به ثبت نام این کامیون در مدل های ذکر شده اقدام کنند.

در این طرح فروش کامیون باری 2624 با قیمت مصوب 2 میلیارد و 70 میلیون تومانی و با موعد تحویل مهر، آبان و آذرماه 1400 به مشتریان عرضه می شود، در حالی که این کامیون با شاسی کمپرسی به قیمت 2 میلیارد و 88 میلیون تومانی و با موعد تحویل مشابه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که جزییات بیشتر فروش آنان در جداول زیر آمده است.

شرایط فروش کامیون باری 2624

شرایط فروش نقدی کامیون کمپرسی 2624

نظرات
 
 
 
سیما درستی 1400/3/30
واقعا خجالت اوره شرکت شارلاتان ایران خودرو خودرو هشتادساله پیش رو داره
تولید میکنه کسی هم ککش نمیگزه مملکت بی درو پیکر یعنی ایران این غول ها سالی هزاران نفررو توجاده مثله گوشت چرخ کرده له میکنن کو غیرت کو مسیول باشرف

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران