نشست نمایندگان فروش شرکت پرشیا خودرو برگزار شد

شرکت پرشیاخودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در کشور، با هدف ایجاد ارتباط سازنده با نمایندگان خود در بخش فروش و همچنین هماهنگی هرچه بیشتر و یکسان سازی شرایط فروش زیرمجموعه های تابعه، اقدام به برگزاری همایش نمایندگان فروش نمود. این نشست در روز 30 خرداد ماه و در محل هتل المپیک با حضور جمعی از نمایندگان فروش این شرکت برگزار گردید.

مدیران پرشیاخودرو در این نشست ضمن تاکید بر تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر با نمایندگان این مجموعه، بر رعایت اصول مشتری مداری در تمامی بخش ها اعم از فروش و خدمات پس از فروش تاکید ویژه نمودند.

مجموعه پرشیاخودرو در حال حاضر ضمن فعالیت در زمینه خرید و فروش خودروهای نو و کارکرده ب ام و و مینی، در بخش های ارائه خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی، فروش قطعه اورجینال ب ام و و مینی، تیونینگ خودرو، خرید، فروش و بازسازی خودروهای کلاسیک ب ام و ، فروش اکسسوری و لایف استایل اوجینال ب ام و و مینی، فروش انواع قطعات مصرفی و افزودنی های سوخت با برند پرشیا ساین فعالیت دارد.

علاقمندان جهت ارتباط با شرکت پپرشیاخودرو و اطلاع از شرایط فروش خودروهای ب ام و و مینی و همچنین خدمات قابل ارائه توسط این شرکت می توانند با تلفن دفتر مرکزی (کد شهر 021) 4591 تماس برقرار کرده و یا به وبسایت این شرکت به آدرس www.persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

نظرات
 
 
 
فرهود 1400/4/2
دقيقاً نشست چى ميزارن با اين ماشيناى پيرو خسته و شكسته وقتى واردات نيست!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران