کوله پشتی چتری به همراه فن و بلوتوث، فناوری مدرن برای لذت بردن از تعطیلات تابستان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

چتر کوله پشتی EZ FunShell محصول جدیدی است که برای لذت بردن از تعطیلات تابستان ساخته شده است. دیگر گرما و باران قادر به توقف گردشگران نخواهند بود، چرا که آن‌ها می‌توانند با استفاده از این کوله پشتی همه کاره از تعطیلات خود لذت ببرند.

چتر کوله پشتی EZ FunShell علاوه بر چتر برای محافظت در برابر آفتاب سوزان، به فن خنک کننده و بلندگوهای بلوتوثی نیز مجهز است و بدن را در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می‌کند. صفحات خورشیدی نیز وظیفه شارژ کردن این کوله را برعهده دارند. استفاده از این چتر ماجراجویی‌های تابستانی را خشک، خنک و سرگرم کننده خواهد کرد.

چتر تاشو به کوله پشتی متصل است و با فشردن دکمه، به راحتی باز شده و در ارتفاع تنظیم شده قرار می‌گیرد تا از فرد در برابر نور مستقیم و باران محافظت کند. وزن چتر حدود نیم کیلوگرم است و تا 99 درصد از نفوذ اشعه ماورای بنفش جلوگیری به عمل می‌آورد.

کوله پشتی FunShell

کوله پشتی FunShell لوازم جانبی متنوعی دارد که کاربر می‌تواند آن‌ها را به صورت جداگانه خریداری کند. این لوازم شامل صفحه خورشیدی به همراه پورت USB است که می‌توانید از آن برای شارژ وسایل خود استفاده کنید. فن خنک کننده یکی دیگر از ابزارهایی است که می‌توانید برای کوله پشتی خریداری کنید که برق آن با استفاده از همین پنل خورشیدی تامین می‌شود. بلندگوی بلوتوثی دیگر آپشن این کوله پشتی است که به دسته کوله پشتی متصل می‌شود و می‌توانید از آن برای پخش موزیک استفاده کنید.

کوله پشتی FunShell در سبک‌های مختلفی ارائه می شود ، از سری جمع و جور گرفته تا نسخه های توریستی ، تجاری ، عکاسی و سری‌های حرفه‌ای ویژه متخصصین. این کوله پشتی توسط مارک چینی EZ به فروش می رسد که قیمت آن از 120 دلار آغاز می‌شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران