هاوال H9 لورنز پولستار ادیشن، آفرودر ماجراجوی چینی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

هاوال H9 یکی از معروف‌ترین شاسی‌بلندهای چینی در بازار جهانی است که بسیاری از آن به عنوان تویوتا لندکروزر چینی یاد می‌کنند. پس از درخواست تعداد زیادی از خریداران هاوال H9 مبنی بر تولید نسخه‌ای تیون شده با قابلیت آفرود فوق‌العاده، این شرکت هاوال H9 لورنز پولستار ادیشن را به بازار معرفی کرده است.

رنگ قرمز مشخصه ظاهری نسخه لورنز پولستار ادیشن است که حس ماجراجویی را به بیننده تلقین می‌کند. رنگ‌های خاکستری و مشکی نیز در ترکیب با رنگ قرمز این حس ماجراجویی را افزایش داده‌اند. کیت بدنه مخصوص که توسط شعبه شرکت تیونینگ Lorenz طراحی شده، حس و حال متفاوتی را برای هاوال H9‌ ایجاد کرده است. ارتفاع نسخه لورنز نسبت به تیپ استاندارد بالاتر است که توانایی آفرود بیشتری را برای این خودرو فراهم کرده است، در حالی‌که استفاده از چرم ناپا و چرم آلکانترا فضای داخلی خودرو را از همیشه لوکس‌تر کرده‌اند.

مطابق ادعای شرکت سازنده، هاوال H9 اکنون آماده است تا به جنگ رقیبانی همچون لکسوس LX570، مرسدس بنز کلاس G، تویوتا پرادو و تویوتا لندکروزر برود که خودروهای وارداتی بازار چین محسوب می‌شوند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران