فروش پژو 2008 صفر کیلومتر مدل 99 توسط ایران خودرو در مزایده اخیر

عکس نویسنده
فراز مصری
نویسنده

اخیراً مزایده ایران خودرو برگزار شده و در این مزایده خودروهای مختلفی حضور داشتند. یکی از این خودروها پژو 2008 بود که در مدل 99 حاضر بودند. نکته اول تعداد قابل توجه پژو 2008 موجود در این مزایده بود که به دلایل مختلفی از جمله خط و خش، با قیمتی بالا و همچنین بدون گارانتی توسط ایران خودرو به مزایده گذاشته شده بود.

قیمت پژو 2008 مزایده

در بازار آزاد پژو 2008 از مدل 96 تا 99 موجود است و قیمت آنها بین 600 میلیون تومان تا 900 میلیون تومان متغیر است. اما قیمت پژو 2008 مدل 99 عرضه شده در این مزایده با قیمت 760 میلیون تومان بود که البته خودرو با مشکلات ذکر شده و بدون گارانتی است.

تعداد خودروهای عرضه شده در این مزایده قابل توجه بود و مشخص است که این خودروها در سال گذشته تولید و همگی مدل 99 را داشتند اما به دلیل مشکلات تولیدی به بازار عرضه نشدند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
علی اصغر 1400/4/9
وقتی قراره به مشتری صد تومن بدن بجاش میان و به اسم مشکلات به قیمت بازار مزایده ش میذارن...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران