تولید پژو 207 صندوقدار با دنده دستی توسط ایران خودرو؛ رونمایی غیررسمی در مزایده!

عکس نویسنده
فراز مصری
نویسنده

ایران خودرو امروز چهارشنبه 9 تیرماه مزایده‌ای را برگزار کرده که با حواشی خاص خود همراه بوده است. از تولید پژو 2008 مدل 99 گرفته تا مدل‌های جدیدی که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. پژو 207 صندوقدار چند وقتی است که به بازار عرضه شده و از مدل 97 تا 99 در بازار موجود است. قیمت آن در بازار بستگی به مدل و کارکرد بین 290 میلیون تومان الی 390 میلیون تومان است. تمامی پژو 207 های صندوقدار عرضه شده در این چند سال توسط ایران خودرو با گیربکس خودکار بوده اند اما نکته جالب توجه این است که در مزایده امروز، پژو 207 صندوقدار با گیربکس دستی به تعداد قابل توجهی وجود داشت. تعدادی که به نظر می رسد ایران خودرو تولید آن را در برنامه داشته و مدل ثبت شده برای آن سال 99 بوده است. این بدان معناست که اخیراً و احتمالاً سال گذشته این خودروها تولید شده اند.

قیمت پژو 207 دنده دستی

قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو، نسبت به مشکلات هر کدام متفاوت بود اما به طور مثال یکی از نمونه های پژو 207 صندوقدار دنده دستی موجود در این مزایده به دلیل وجود خط و خش و همچنین قری روی بدنه با قیمت 215 میلیون تومان مزایده شده بود. البته این خودرو بدون گارانتی عرضه شده است.

پژو 207 صندوقدار به همان موتور TU5 همیشگی مجهز است که 1.6 لیتر حجم دارد و می تواند حداکثر 105 اسب بخار را تولید کند.

حال باید ببینیم که آیا ایران خودرو که بدون سر و صدا، پژو 207 دنده دستی را تولید کرده و حال سر و کله آن در مزایده پیدا شده، آیا قصد دارد این خودرو را در آینده نزدیک نیز به بازار عرضه کند یا خیر؟ که اگر چنین قصدی داشته باشد، قطعاً با توجه به قیمت رقابتی آن نسبت به رقبا می تواند جامعه هدف مناسبی را به سوی خود جلب کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Moein 1400/4/9
واقعا چه شاهکار عظیمی! یعنی چجوری گیربکس دستی رو روی 207 صندوقدار گذاشتن؟؟؟از چند صد هزار مهندس استفاده شده؟
احتمالا پیشرفت بعدی ایران خودرو قرار دادن چراغ سقف رانا روی 207 با سقف پانوراماست
اسی 1400/4/9
۲۰۷ فقط دندش اتوماتش تقه میزنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران