مرسدس AMG S 63 زیر تیغ جراحی منصوری؛ عرضه نسخه Signature Edition

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

اگر هر خودرو تیونیگ شده توسط شرکت منصوری که می‌خواهید را به کسی نشان دهید، با دو نوع واکنش متفاوت روبرو خواهید شد. عده‌ای عاشق محصولات آن‌ها هستند و عده دیگری از آن‌ها نفرت دارند. نظر هر کسی نسبت به این خودروها به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد. در حالی که لامبورگینی اوروس وناتوس زیباست، اما مرسدس V کلاس منصوری جذاب نیست. با این حال، مرسدس S 63 W222 سیگنچر ادیشن Signature Edition خیلی عالی به نظر می‌رسد.

منصوری S 63 کاملاً یادآور خودروهای تیونینگ شده توسط تیونرهای ژاپنی است. در حالی که می توان از چرخ‌های ۲۲ اینچی و کالیپرهای آبی با برچسب منصوری چشم‌پوشی کرد، هواکش کاپوت فیبر کربنی باعث می‌شود به این فکر کنید که این خودرو چقدر قدرت دارد.

منصوری S 63

سیستم تعلیق در مقایسه با مدل پایه ۳۰ میلیمتر پایین‌تر آمده است. ظاهر تهاجمی تناسب خوبی با S63 دارد و این خودرو شاید فقط به درد کسانی نخورد که به دنبال جلب توجه نیستند. اما اگر به دنبال خودروهایی هستید که جلب توجه نمی‌کنند بهتر است خودرویی بخرید که قیمتش مثل این S63 چند صد هزار دلار نباشد.

منصوری گفته که متخصصانش محدودیت‌های نسخه سیگنچر ادیشن را کنار زده‌اند، اما به جزئیاتی درباره توان و گشتاور این خودرو اشاره نکرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که سرعت این خودرو به ۳۱۰ کیلومتر در ساعت افزایش یافته و اگر منصوری به قوانین خودش وفادار مانده باشد، احتمالاً سیگنچر ادیشن ۸۰۰ اسب بخار توان دارد.

در حالی که ظاهر بدنه خیلی وحشی و تهاجمی به نظر می‌رسد، اما کابین خیلی لوکس و شیک است و از چرم آبی و سفید در آن استفاده شده که خیلی زیباست. قطعاً این ترکیب رنگی رضایت همگان را جلب نخواهد کرد، اما منصوری به راحتی می‌تواند ظاهر خودرو را بر اساس خواسته‌های مشتریان خودش تغییر دهد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران