فیات دوکاتو 2021 با امکانات بیشتر و چهره جدید عرضه می‌شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

فیات دوکاتو برای دومین بار در عمر 15 ساله خود، مورد فیس لیفت قرار گرفت. این ون از سال 2006 در بازار حضور دارد و بدون تغییر قوای فنی اما با ظاهری جدید به بازار عرضه خواهد شد. سال گذشته میلادی بیش از 150 هزار دستگاه فیات دوکاتو در سراسر قاره سبز به فروش رسید که این خودرو را به پرفروش‌ترین خودرو تجاری سبک اروپا تبدیل کرد. فروش فیات دوکاتو در سال 2020 نسبت به سال 2019 با رشدی 8 درصدی همراه بوده است.

چراغ‌های جلو LED به همراه دی‌لایت بزرگترین تغییر ظاهری فیات دوکاتو هستند، در حالی‌که جلوپنجره جدیدی برای این خودرو در نظر گرفته شده است. علاوه برآن مشتریان می‌توانند فیات دوکاتو 2021 را با رنگ جدید خاکستری لنزاروت سفارش دهند.

بروزرسانی‌های مختلفی نیز در کابین فیات دوکاتو انجام شده و این خودرو اکنون به امکانات بیشتری مجهز است. سیستم ورود و استارت بدون کلید، پورت USB تایپ C و تایپ A، ترمز دستی برقی، سوکت برق 230 ولت و گرمکن شیشه جلو بخشی از امکانات جدید این ون اروپایی هستند.

فیات دوکاتو 2021

نمایشگرهای 7 و 10 اینچی نیز برای این خودرو قابل انتخاب هستند که هردو به اندروید اتو و اپل کارپلی مجهز خواهند بود. سیستم دستیار رانندگی سطح دو شامل دستیار پارکینگ، کروز کنترل تطبیقی، نگهدارنده بین خطوط، دستیار ترافیک و کنترل پایداری تریلر یدکی برای فیات دوکاتو 2021 در دسترس است.

موتور دیزل Multijet3 فیات دوکاتو اکنون از استاندارد آلایندگی یورو 6 تبعیت می‌کند و با پیکربندی‌های 120 اسب بخاری ، 140 اسب بخاری ، 160 اسب بخاری و 180 اسب بخاری به همراه گیربکس شش سرعته دستی قابل خریداری است. برای مشتریان سخت‌گیر، پیکربندی‌های 140 اسب بخاری ، 160 اسب بخاری و 180 اسب بخاری با گیربکس اتوماتیک قابل سفارش خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران