آغاز فروش اعتباری کاپرا دو کابین با قیمت قطعی + جدول تیرماه 1400

بهمن موتور ویژه تیرماه 1400، فروش اعتباری خودروی کاپرا دوکابین را با شرایط متنوع از روز دوشنبه 12 تیرماه آغاز کرده و مشتریان می توانند با واریز پیش پرداخت یکسان، مابقی هزینه خودرو را در قالب اقساط 6 ماهه، 12 ماهه و یا 18 ماهه پرداخت کنند.

در این طرح فروش که از روز شنبه 12 تیرماه آغاز خواهد شد، برای خودروی کاپرا دوکابین قیمت مصوب 560 میلیون و 868 هزار و 400 تومانی در نظر گرفته شده است که با پیش پرداخت یکسان 336 میلیون و 600 هزار تومانی، مشتریان می توانند مابقی هزینه خودرو را در قالب اقساط 6 ماهه، 12 ماهه و 18 ماهه پرداخت کنند.

فارغ از انتخاب نوع پرداخت اقساط، موعد تحویل این خودرو در تمامی شرایط فروش برای هفته چهارم مردادماه 1400 تعیین شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش کاپرا 2 کابین

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حميد 1400/4/11
بغير از رنگ سفيد رنگ ديگري ندارد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران