آمریکا سه فرد مرتبط با ماموت دیزل را از لیست تحریم‌ها خارج کرد

مطابق اعلام خبرگزاری رویترز و به نقل از وزارت امور خارجه آمریکا، سه ایرانی به نام‌های دانیل بهزاد فردوس، مانوئل مهرزاد فردوس و محمد رضا دزفولیان از لیست تحریم‌های ایالات متحده آمریکا خارج شده‌اند. بنابر گفته روزنامه همشهری، این سه فرد به علت ارتباط با شرکت ماموت دیزل در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته بودند. این سه نفر از ماه سپتامبر 2020 در لیست تحریم‌های آمریکا قرار داشتند.

مطابق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، بهزاد و مهرزاد فردوس از سهام‌داران گروه صنعتی ماموت بوده‌اند و محمدرضا دزفولیان نیز مدیریت ماموت دیزل، یکی از زیرشاخه‌های گروه صنعتی ماموت را برعهده داشته است. این سه فرد به همراه گروه صنعتی ماموت و شرکت ماموت دیزل از شهریور پارسال در لیست تحریم‌های آمریکا قرار داشتند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران