شکایت سارق خودرو از استفان الشعراوی به دلیل ضرب و شتم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سارق شیلیایی از استفان الشعراوی، بازیکن تیم رم به دلیل ضرب و شتم شکایت کرد. این اتفاق در فوریه 2021 رخ داده است، زمانی‌که الشعراوی در حال بازدید از خانه هم‌تیمی خود آلسیو سرسی بود. در آن زمان الشعراوی مشاهده کرد که سارقی در حال شکستن شیشه لامبورگینی اوروس وی است تا بتواند آن را به سرقت ببرد. نام این دزد خوزه کارلوس ساگاردیا آلیاگا اعلام شده است.

بازیکن آ اس رم پس از مشاهده سارق، به سمت وی حمله ور شد و پس از آن‌که او را از سرقت محروم کرد، دزد را با ضربات مختلف مورد حمله قرار داد. در این فاصله پلیس به صحنه جرم رسید و مجرم 35 ساله را به جرم سرقت دستگیر کرد. ساغاردیا به جرم اقدام به سرقت به 1 سال و 4 ماه زندان محکوم شد.

اما این پایان ماجرا نبود چرا که سارق آسیب دیده مدتی بعد از الشعراوی به جرم ضرب و شتم شکایت کرد. شکستگی دست و پا و دنده‌ها بخشی از صدمات وارد شده به دزد شیلیایی بوده‌اند. دادگاه رسیدکی به اتهامات الشعراوی به زودی برگزار خواهد شد اما وکیل او اعتقاد دارد که هیچ اتهامی بازیکن فوتبال را تهدید نمی‌کند، چرا که متهم اصلی سارق خودرو است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران