آغاز فروش نقدی و پیش فروش وانت کارا تک کابین و دوکابین با قیمت قطعی + جدول تیرماه 1400

شرکت بهمن موتور در شرایط فروش ویژه تیرماه 1400، شرایط فروش نقدی و پیش فروش خودروی وانت کارا 2000 تک کابین و دوکابین را با قیمت جدید آغاز کرده و مشتریان می توانند صرفا به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند.

در این شرایط فروش خودروی کارا تک کابین تیپ 3 با فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید با قیمت مصوب فروش 236 میلیون و 584 هزار تومانی به مشتریان عرضه می شود و همچنین نسخه دو کابین این خودرو با قیمت جدید 252 میلیون و 943 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد که جزییات فروش نقدی آن در جدول زیر آمده است.

شرایط فروش نقدی وانت کارا

در کنار شرایط فروش نقدی، بهمن موتور امکان خرید نسخه تک کابین و دوکابین وانت کارا 2000 را در قالب طرح پیش فروش فراهم کرده و مشتریان می توانند با قیمت قطعی و پیش پرداخت 118 میلیون و 292 هزار تومانی برای نسخه تک کابین و پیش پرداخت 126 میلیون و 471 هزار تومانی برای نسخه دوکابین اقدام به ثبت نام کرده و ماشین خود را در هفته چهارم مهرماه 1400 تحویل بگیرند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

شرایط پیش فروش وانت کارا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران