برخورد صاعقه به جیپ گرند چروکی در آمریکا + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بنابر تصاویری که از طریق دوربین نصب شده داشبورد خودرو یا داش کم ضبط و منتشر شده است، یک جیپ گرند چروکی در زمانی کوتاه چهار بار مورد حمله صاعقه قرار گرفته است. این تصاویر از حوالی واورلی ، کانزاس و در میانه یک طوفان ضبط شده است.

در این ویدیو مشاهده می‌کنیم که جیپ گرند چروکی در حال نزدیک شدن به تقاطع است که پیش از آن مورد اصابت صاعقه واقع می‌شود. پس از آن نیز سه بار دیگر این خودرو مورد هجوم صاعقه واقع می‌شود.

مشاهده این تصاویر به شدت وحشتناک است، چرا که پس از برخورد صاعقه و به علت نابود شدن سیم‌کشی خودرو، تمامی چراغ‌های جیپ خاموش می‌شوند. با توجه به اینکه جیپ در گوشه‌ای از جاده متوقف می‌شود، این احتمال وجود دارد که لاستیک‌های آن نیز ترکیده باشند.

مطابق گزارش فردی که ویدیو را ضبط کرده است، یک زن و شوهر میانسال به همراه یک کودک خردسال و یک نوزاد در اتومبیل قرار داشتند که خوشبختانه پس از برخورد صاعقه، موفق به فرار شدند. برخورد صاعقه یکی از وحشتناک‌ترین اتفاق‌هایی است که می‌تواند رخ دهد اما به لطف طراحی مهندسی شده خودروها، صاعقه پس از برخورد به اتومبیل بلافاصله به زمین منتقل می‌شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران