موضوعات داغ

نگاهی به کمپر مجهز Iveco اورلندر، طراحی شده برای سفر به قاره‌ها +‌ فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

گرچه ایویکو بیشتر با وسایل نقلیه تجاری سبک، متوسط و سنگین خود شناخته می‌شود اما این شرکت در تولید برخی از خودروهای آفرودی و مجهز در بازارهای جهانی نیز محبوب واقع شده است. اگر اولین بار است که چیزی در مورد پروژه‌های جذاب این شرکت می‌شنوید، ویدئو زیر دقیقاً مناسب شما است.

افراد مشغول به کار در Cars.co.za از جالب‌ترین خودرو خانه به دوشی که تاکنون مشاهده کرده‌اید فیلم برداری کرده اند. این پروژه بر اساس پلتفرم کامیون ایویکو یوروکارگو ساخته شده و به یک موتور دیزلی شش سیلندر خطی که قدرت را از طریق جعبه دنده شش سرعته دستی و جعبه انتقال با برد کم به همه چرخ ها می‌فرستد، مجهز شده است. این خودرو می‌تواند شما را بدون هیچ استرسی به هرکجا که بخواهید بروید، ببرد.

در قسمت خارجی بدنه، چندین ویژگی قابل توجه وجود دارد. از آن جایی که افرادی که از این خودرو استفاده می‌کنند معمولا دارای وسایل زیادی هستند، در این خودروعلاوه بر فضای ذخیره سازی بالا، یک دوش بیرونی جمع و جور، یک مخزن عظیم دیزلی 500 لیتری و یک پلتفرم الکتریکی بسیار هوشمند وجود دارد.

هنگامی که وارد کابین این خودرو می‌شوید، با صحنه جذاب تری روبه رو خواهید شد. فضای داخلی این خودرو آن‌قدر بزرگ است که یک ماشین لباسشویی فول‌سایز، سینک ظرفشویی با آب سرد و گرم، دو اجاق القایی و یک فر آشپزی را در خود جای داده است. علاوه بر این، یک تخت بزرگ و دو تخت دیگر برای دو نفر وجود دارد. در واقع، این خودرو با ظرفیت حداکثر هفت نفر طراحی شده است.

تقریباً هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید در اختیار دارید و حتی مالک این خودرو در مدت زمان قرنطینه مربوط به ویروس کرونا، چهار ماه کامل را با خانواده خود با این خودرو در جاده زندگی کرده است. این خودرو برای فروش در دسترس می‌باشد اما برای جزئیات قیمت باید با مالک آن تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد