زنی با بی ام و خود به فراری GTC4Lusso و پورشه ۹۱۸ اسپایدر همسرش کوبید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

هفته گذشته، مرد و زنی در یک پارکینگ زیرزمینی در چین با هم دعوا کردند. کسی نمی‌داند دلیل این دعوا چه بوده و چطور پیش رفته، اما اتفاقی که پس از آن افتاده اصلاً جالب نیست.

زن که به شدت عصبانی شده بود، سوار بی ‌ام ‌و خودش شده و محکم به فراری GTC4Lusso همسرش کوبیده است که آن هم به پورشه ۹۱۸ اسپایدرش برخورد کرده است. یک مرسدس بنز که در کنار این دو خودرو پارک کرده بود نیز آسیب دیده است، چون زن با سرعت زیادی به فراری کوبیده است. یک موتورسیکلت بی ‌ام‌ و R18 هم آسیب‌دیده است.

می‌توانیم در این مورد بحث کنیم که زنان چگونه در شرایط خاص کاملاً غیرمنطقی و مخرب رفتار می‌کنند. خسارت یا تخریب یک خودرو در زمان عصبانیت و دلشکستگی چیز جدیدی نیست، بنابراین شاید این بار هم دلیل این اقدام ناشیانه همین بوده باشد.

حادثه در پارکینگ

اما این زن فقط یک همسر بد نیست، بلکه کلاً آدم بدی است. در گزارش‌ها آمده است که او قبل از کوبیدن به فراری و پورشه، به خودروهای دیگری هم آسیب رسانده و حتی با بی ‌ام‌ و خودش به ستون‌های نگهدارنده پارکینگ هم کوبیده است.

حتی اگر این زن حق داشته تا این کار را با خودروهای همسرش انجام دهد، اما افراد دیگری که خودروهای آن‌ها در این پارکینگ بوده چه گناهی کرده‌اند که متحمل این خسارت شده‌اند؟ حتی در صورت تعمیر این خودروها، خسارتی که به آن‌ها وارد شده جبران‌ناپذیر است.

نظرات
 
 
 
محمد چمن روی 1400/4/25
لطفا اطلاعاتتون را کامل کنید ماشین کناری پورشه کاررا جی تی هست نه مرسدس بنز!!!!!!!!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران