مسابقه درگ بین کامیون های ولوو و اسکانیا! + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

ولوو و اسکانیا، دو شرکت سوئدی فعال در زمینه تولید خودروهای سنگین هستند که رقابتی جدی بین آن‌ها همواره در جریان است. این رقابت تنها منحصر به بازار اروپا نیست بلکه در کشورمان نیز محصولات هر دو خودروساز طرفداران و علاقمندان خود را دارند. حال رسانه انگلیسی Carwow در جدیدترین ویدیو خود یک درگ سه جانبه بین دو کامیون اسکانیا و یک کامیون ولوو را برگزار کرده است.

هر کدام از دو کامیون اسکانیا به موتورهای 9 لیتری مجهز هستند که به ترتیب 250 و 280 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کنند. کامیون ولوو کوچکتر است و از موتور 5 لیتری بهره می‌برد، با این حال وزن سبک‌تری نسبت به دو مدل اسکانیا موجود در مسابقه دارد. باید توجه کرد که این درگ لزوما کارشناسی شده نیست و رسانه انگلیسی به دنبال اثبات چیزی نبوده است و سرگرمی در این درگ حرف اول را می‌زند. رقابت بین این سه کامیون در قالب تست‌های یک چهارم مایل، نصف مایل و ترمز صورت می‌گیرد و لحظات مفرحی را برای بینندگان پدید خواهد آورد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران