تیونینگ پراید به سبک‌ فیلم سریع و خشن توسط یک آمریکایی! +‌ فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جینجر بیلی با فورد فستیوا (همان پراید خودمان!) خودش برگشته تا در یک مسابقه خیالی با دام تورتو رقابت کند. این خودرو که قبلاً هم متحمل تغییرات زیادی شده است حالا به یک هیولای مسابقه‌ای تبدیل شده است.

آدام پارکینز ملقب به جینجر بیلی، یک درمانگر تنفسی بازنشسته است که حالا با انجام کارهای عجیب و غریب، لحظاتی از زندگی خودش در مناطق روستایی کارولینای جنوبی را به صورت طنز به بینندگان نشان می‌دهد. پس از تبدیل فورد فستیوا خودش به یک ماشین چمن‌زنی، حالا او دوباره خودروی قدیمی خودش را تغییر داده و آن را به یک هیولای مسابقه‌ای تبدیل کرده است.

پراید تیون شده

بیلی این خودرو به نام سریع و خیالی را برای شکست دادن دام تورتو تقویت کرده است. پس از اسپری کردن لایه‌های بیشتری از رنگ سیاه بر روی این فستیوا، بیلی عناصری به آن اضافه کرده که باعث می‌شود از هر خودرویی در سری فیلم‌های سریع و خشن سریع‌تر باشد.

چون تمام راننده‌های حرفه‌ای می‌دانند که برای افزایش ورود هوا به موتور به یک هواکش کاپوت نیاز است، او قسمت بالایی ماشین چمن‌زنی خودش را به جای هواکش روی کاپوت این پراید تیون شده قرار داده است. او حتی یک آرم شورولت روی جلوپنجره قرار داده تا این پکیج جذاب را تکمیل کند.

با این همه قدرتی که این فورد فستیوا دارد، فقط به لطف اسپلیتر جلو است که مثل یک جت از زمین بلند نمی‌شود. بیلی از یک تخته چوب رنگ‌شده به عنوان اسپلیتر جلو استفاده کرده است. او همچنین مجبور شده یک بال عقب هم روی این خودرو قرار دهد تا ثبات بیشتری داشته باشد.

بیلی برای افزایش شتاب این خودرو یک مخزن نیترو داخل آن قرار داده است، که باعث شد سرعتش آن‌قدر زیاد شود که هواکش کاپوت از جا کنده شد. با توجه به اینکه این فرنچایز مدام دیوانه‌وارتر می‌شود، شاید در فیلم‌های آینده سریع و خشن شاهد چنین صحنه‌ای باشیم.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
شهاب 1400/5/1
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
سعید 1400/5/1
پراید؟فورد فستیوا کیفیت ساختش با پراید زمین تا اسمون فرق داره .پراید خودمون ؟ همین پراید خودمون اول فورد بوده بعد امتیازش به کیا فروخته شده بعد رسیده به ما حالا شد پراید خودمون جالبه پدر ماشین رو در اوردیم بعد مال خودمون هم کردیم
علی 1400/5/2
فورد فیستیوا (پراید ) کم داغون بود داغون ترشم کرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران