نسل دوم ترامپچی GS8 رونمایی شد، پیشرفت طراحی به سبک چینی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۱، رونمایی جهانی نسل دوم ترامپچی GS8 برگزار شد. در این برنامه تنها ظاهر خودرو رونمایی شد و اطلاعاتی درباره کابین و بخش‌های دیگر منتشر نشد.

نسل دوم ترامپچی GS8 دو طراحی بدنه مختلف به نام نسخه عادی و نسخه عالی دارد، که هر دو یک جلوپنجره شبکه‌ای با روکش کرومی دارند و نمای جلو هنوز بسیار تهاجمی و قدرتمند به نظر می‌رسد. شکل چراغ‌های جلو در مقایسه با نسل اول به طور قابل توجهی تغییر کرده و حالا Y-شکل شده است.

نمای عقب سبک طراحی مدل نسل اول را با خطوط ساده، یک دیفیوزر کوچک و لوله‌های اگزوز دو طرفه حفظ می‌کند، که حس لوکس و اسپورتی به خودرو می‌دهد.

طول این شاسی بلند ۴۹۸۰ میلیمتر، عرض آن ۱۹۵۰ میلیمتر و ارتفاع آن ۱۷۸۰ میلیمتر است. فاصله بین دو محور GS8 حالا ۲۹۲۰ میلیمتر شده که ۱۲۰ میلیمتر بیشتر از نسل اول است.

ترامپچی GS8

اطلاعاتی درباره فضای داخلی منتشر نشده است، اما انتظار داریم که این مدل هم دارای سه ردیف صندلی باشد و احتمال ارائه یک مدل با شش صندلی را رد نمی‌کنیم.

نسل اول GS8 در سال ۲۰۱۶ به عنوان شاسی بلند پرچمدار ترامپچی عرضه شد. این اولین مدل شاسی بلند این شرکت بود که از سقف قیمت ۲۰۰ هزار یوان عبور کرد، محبوبیت زیادی به دست آورد و ۲۲۰ هزار نسخه از آن به فروش رسید.

در مقابل، شاسی بلندهای هفت صندلی مثل چانگان CS95 و هاوال H7L با قیمت مشابه به چنین محبوبیتی دست نیافتند.

به لطف سیستم هیبریدی تویوتا، شاهد افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت این خودروی جدید خواهیم بود. اگر قیمت مناسبی برای این مدل در نظر گرفته شود، GS8 قطعاً می‌تواند موفقیت نسل قبلی خودش را تکرار کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
طراحی یا دزدی؟! 1400/5/7
چطوری کلمه طراحی رو بکار میبرید در حالیکه کپی خالص از تویوتا Rav4 و کادیلاک هست

ایا تویوتا و کادیلاک رو تاحال ندیدید ، یا عامدانه تبلیغه این چینی های دزد رو میکنید!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران