بهترین خودرو برای آفرود انتخاب شد؛ مرسدس بنز یونیماگ سلطان 17 ساله آفرود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خوانندگان مجله تخصصی Off Road برای هفدهمین سال متوالی، بنز یونیماگ را به عنوان خودرو آفرودی سال انتخاب کردند. مرسدس بنز یونیماگ امسال موفق شد 54.9 آرای خوانندگان این مجله را به خود اختصاص دهد که در مقایسه با چند سال گذشته، تعدادی رای‌های بیشتری را به خود اختصاص داده است. در نتیجه یونیماگ به عنوان خودروی خارج از جاده سال برای هفدهمین سال متوالی برگزیده شد.

علاوه بر این مقام فوق‌العاده، یونیماگ مورد تحسین Globetrotters نیز قرار گرفته است. یونیماگ وسیله نقلیه‌ای کاملا کاربردی برای استفاده در داخل و خارج جاده است و رانندگان اروپایی دارای گواهینامه سواری (درجه 3) اجازه راندن نسخه سبک آن با وزن 7.49 تن را دارند. لازم به ذکر است که مجله آفرود از سال 1982 نظرسنجی انتخاب خودرو آفرود سال را برگزار می‌کند.

این خودرو در ایران نیز موجود است و قبلاً در خودروبانک به تست و بررسی یونیماگ پرداخته بودیم.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران