چهره جذاب تر هیوندای سانتافه با کیت بدنه کارلکس دیزاین

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نسل چهارم هیوندای سانتافه از نظر عده زیادی یک شاسی بلند خانوادگی شایسته است. اما حالا کارلکس دیزاین یک کیت بدنه با ظاهر تهاجمی برای آن عرضه کرده است.

این سانتافه که نام کارلکس اربن ادیشن برای آن انتخاب شده است، یک شاسی بلند تک است که ظاهر اسپورت را با ویژگی‌های شیک شهری ترکیب می‌کند.

این کیت بدنه از یک سپر جلویی بزرگ و یک جلوپنجره یکپارچه، قوس چرخ‌های بزرگ، یک دیفیوزر جدید در عقب و دو اسپویلر، یکی روی درب عقب و دیگری روی سقف تشکیل می‌شود.

این شاسی بلند اندازه متوسط همچنین دارای چهار لوله اگزوز، چرخ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی با طراحی پنج اسپوک و تایرهای ۴۵/۲۵۵ و نشان کارلکس دیزاین در هر دو طرف است. همچنین سیستم تعلیق کمی تغییر کرده تا ارتفاع خودرو از زمین ۲۵ میلیمتر کاهش پیدا کند.

ترکیبی از چرم سیاه و آلکانتارا با رگه‌های سبز لیمویی در کابین دیده می‌شود. این رنگ‌بندی در صندلی‌های اسپورت جلو، صندلی عقب و فرمان مورد استفاده قرار گرفته است. برای راحتی بیشتر در کابین، کارلکس محل استراحت دست بین صندلی‌ها و روی درها را نیز با چرم با دوخت سفید تزئین کرده است.

قیمت این کیت بدنه حداقل ۹۴۴۰ دلار است، اما مشخص نیست که دقیقاً شامل چه امکاناتی می‌شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران