فروش ویژه اقساطی خودروهای مینی در نمایندگی پرشیا خودرو 102 شریعتی تهران

نمایندگی پرشیا خودرو " کد 102 شریعتی" به عنوان یکی از مجهزترین و بزرگترین نمایندگی های شرکت پرشیا خودرو، برای اولین بار در ایران از تاریخ 9 الی 14 مرداد ماه اقدام به برگزاری جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی نموده است.

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات خودروهای ب ام و و مینی در ایران، برای اولین بار جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی را در نمایندگی کد 102 این مجموعه واقع در خیابان شریعتی برگزار نموده است و علاقمندان به برند مینی می توانند با حضور در این جشنواره با بهترین شرایط نقد و اعتباری اقدام به خرید خودروهای مینی نمایند.

جشنواره فروش مینی

در این جشنواره امکان خرید اعتباری انواع خودروهای مینی با پیش پرداخت های30، 40، 50 و 60 درصد و با بازپرداخت طولانی مدت در اقساط 12 ،24 و 36 ماهه به انتخاب مشتری و برای همه خریداران فراهم است.

علاقمند می توانند جهت بازدید از خودروها موجود در جشنواره، در روزهای شنبه الی پنجشنبه (9 تا 14 مردادماه) از ساعت 8 الی 19 به محل نمایندگی 102 پرشیا خودرو واقع در خیابان شریعتی، پایین تر از خیابان بهار شیراز، نبش کوچه گوهر مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 1885 نمایندگی کد 102 پرشیا خودرو شریعتی ارتباط برقرار نمایند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران