سری جدیدی از کامیون‌ها داف DAF به مناسبت سالگرد آغاز فعالیت معرفی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت تولید خودروهای سنگین هلندی داف، سال‌ها است که در بازار اروپا حضور دارد و طی سال 2019 حدود 2600 کامیون را تنها در روسیه به فروش رسانده است. حال این شرکت قصد دارد تا سری جدید محصولات خود را روانه بازار کند. این سری شامل کامیون داف XF سقف بلند، داف XG و داف XG پلاس می‌شوند که مطابق استاندارد ایمنی جدید اتحادیه اروپا کابین طولانی‌تر و دماغه بلندتری دارند.

مدل‌های جدید داف اکنون به جای آینه از دوربین بهره می‌برند اما ترمز دستی سنتی همچنان سر جای خود باقی مانده است. یک تخت و یک میز کوچک نیز به کابین کامیون‌ها اضافه شده تا راحتی بیشتری برای سرنشینان فراهم شود. یک پنجره در سمت راست کامیون‌ها نیز برای کنترل بهتر نقاط کور اضافه شده است.

دستیارها و تجهیزات الکترونیکی مختلفی به نسل جدید کامیون‌های داف اضافه شده‌اند و فاصله سرویس‌های اساسی آن‌ها نیز به 200 هزار کیلومتر افزایش یافته است. پلتفرم جدید داف امکان ساخت کامیون‌هایی با پیشرانه الکتریکی یا هیدروژنی را فراهم کرده است و به نظر می‌رسد در آینده نزدیک باید شاهد عرضه چنین محصولاتی از خودروساز هلندی باشیم.

تولید سری جدید کامیون‌های داف در ماه اکتبر آغاز می‌شود و تاکنون هزار سفارش از محصولات سری جدید این شرکت دریافت شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
جعفر 1400/5/18
واقعا همه ی داف ها خوبند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران