طرح های فروش ب ام و و مینی با اقساط بلند مدت در نمایندگی پرشیا خودرو الهیه

نمایندگی کد 150 پرشیا خودرو (الهیه) واقع در تقاطع پل رومی و خیابان شریعتی در حال حاضر فعال بوده و با ارائه بهترین شرایط نقد و اقساط آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان و علاقمندان به خرید خودروهای ب ام و و مینی است.

*

نمایندگی فروش پرشیا خودرو کد 150 (الهیه) به عنوان یکی از جدیدترین نمایندگی های پرشیا خودرو با پرسنلی مجرب و متخصص در امر مشاوره و خرید خودروهای ب ام و و مینی در منطقه الهیه- در تقاطع پل رومی و خیابان شریعتی – آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است .

علاقمندان به خرید خودروهای ب ام و و مینی می توانند با مراجعه به پرشیا خودرو کد 150 (الهیه) ضمن مشاوره با کارشناسان این مجموعه، خودرو ب ام و و مینی مورد نظر خود را با پیش پرداخت های 30، 40، 50 و 60 درصدی و بازپرداخت های 12، 24 و 36 ماهه خرید نمایند. تمام خودروهای موجود در این نمایندگی با گارانتی پرشیا خودرو ارائه می شود. این نمایندگی علاوه بر فروش خودروهای ب ام و و مینی، در زمینه فروش اکسسوری و لایف استایل اصلی برند های ب ام و و مینی فعال است.

همچنین صاحبان خودرو های ب ام و مینی و انواع خودروهای واراداتی می توانند افزودنی های سوخت و اکتان بوستر مورد استفاده خودروهای خود را با کیفیت اصلی و مورد تایید ب ام و از این نمایندگی تهیه کنند.

نمایندگی کد 150 (الهیه) در آدرس شهر تهران، خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، پلاک ۵۳ واقع شده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های ۰۲۱۲۲۰۰۸۸۰۰ و 02126600096 تماس حاصل نموده و یا با مراجعه به بخش نمایندگان در سایتPersiakhodro.ir از آدرس و مکان نمایندگی کد 150 (الهیه) مطلع شوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران