موضوعات داغ

باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای داخلی در خردادماه 1400 مشخص شدند + جدول

عکس مطلب اول

در ارزیابی اخیر انجام شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در خردادماه سال جدید، باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند و در این ارزیابی تنها یک خودرو و آن هم دنا پلاس توربوشارژر اتوپاتیک ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی و همچنین تنها 5 خودروی سواری موفق به دریافت 4 ستاره کیفی شده اند که در ادامه نگاهی به نتایج کامل این لیست خواهیم انداخت.

براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است، در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی 2 می توان گفت که خودروی سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین خودروی وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000 شرکت بهمن موتور موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده اند. در همین گروه قیمتی هم خودروی وانت نیسان دوگانه سوز و بنزینی آپشنال موفق به دریافت تنها 1 ستاره ایمنی شدند.

سطح کیفی خودروهای وانت در خرداد 1400

باتوجه به جدول زیر، در بخش خودروهای سواری تنها خودروی دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک شرکت ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شده است و بعد از آن می توان به محصولاتی همچون هایما S7 اتوماتیک، پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک، دنا پلاس و در نهایت خودروی سایپا کوییک اشاره کرد که موفق به دریافت 4 ستاره کیفی از سوی اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت شده اند.

سطح کیفی خودروهای سواری در خرداد 1400

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/5/20
لااقل یه جوری ستاره گذاری کنید که یکم منطقی باشه آخه سایپا کوییک4 ستاره ولی تیگو7 با اون همه امکانات ایمنی و آپشن 3 ستاره!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1400/5/20
با سلام
واقعا دنا پلاس کیفیت خوبی داره
حالا بعضی ها هم مدعی هستند که شاهین کیفیت بهتری داره ولی اینطوری نیست.