باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای داخلی در خردادماه 1400 مشخص شدند + جدول

در ارزیابی اخیر انجام شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در خردادماه سال جدید، باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند و در این ارزیابی تنها یک خودرو و آن هم دنا پلاس توربوشارژر اتوپاتیک ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی و همچنین تنها 5 خودروی سواری موفق به دریافت 4 ستاره کیفی شده اند که در ادامه نگاهی به نتایج کامل این لیست خواهیم انداخت.

براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است، در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی 2 می توان گفت که خودروی سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین خودروی وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000 شرکت بهمن موتور موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده اند. در همین گروه قیمتی هم خودروی وانت نیسان دوگانه سوز و بنزینی آپشنال موفق به دریافت تنها 1 ستاره ایمنی شدند.

سطح کیفی خودروهای وانت در خرداد 1400

باتوجه به جدول زیر، در بخش خودروهای سواری تنها خودروی دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک شرکت ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شده است و بعد از آن می توان به محصولاتی همچون هایما S7 اتوماتیک، پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک، دنا پلاس و در نهایت خودروی سایپا کوییک اشاره کرد که موفق به دریافت 4 ستاره کیفی از سوی اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت شده اند.

سطح کیفی خودروهای سواری در خرداد 1400

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مهدی 1400/5/20
لااقل یه جوری ستاره گذاری کنید که یکم منطقی باشه آخه سایپا کوییک4 ستاره ولی تیگو7 با اون همه امکانات ایمنی و آپشن 3 ستاره!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی 1400/5/20
با سلام
واقعا دنا پلاس کیفیت خوبی داره
حالا بعضی ها هم مدعی هستند که شاهین کیفیت بهتری داره ولی اینطوری نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران