مرسدس بنز C‌ کلاس آل‌ترین معرفی شد، ترکیب استیشن واگن و کراس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

روند ساخت خودروهای کراس که از سوی برندهای اقتصادی شروع شد، اکنون به برندهای لوکس رسیده و تولیدکننده خودروهای لوکس آلمانی نیز محصولی را در این سگمنت روانه بازار کرده است. مرسدس بنز C‌ کلاس آل‌ترین، جدیدترین محصول مرسدس در این بازه است که ترکیبی از دو سگمنت کراس و استیشن واگن را شامل می‌شود.

با وجود تسلط کراس‌اوورها بر بازار خودرو جهان، بسیاری از مشتریان نسبت به این خودروها دید مثبتی ندارند. در این زمان خودرویی همچون مرسدس بنز C کلاس آل‌ترین با افزایش چند سانتی‌متری فاصله از زمین و تقویت سیستم فنربندی به همراه سامانه چهارچرخ محرک، می‌تواند خودرویی جذاب برای این دسته از مشتریان باشد.

فاصله مرسدس بنز C کلاس آل‌ترین از سطح زمین چهل میلی‌متر بیشتر از نسخه استیشن واگن است و تعلیق جلو نیز با قطعات اضافه مجهز شده است. دو حالت رانندگی جدید نیز در این خودرو وجود دارد که عبارتند از حالت آفرود و آفرود پلاس.

مرسدس بنز C‌ کلاس آل‌ترین

برای افرادی که علاقه به عبور از مسیرهای ناهموار با این خودرو دارند، مرسدس چند چراغ LED اضافه نیز در نظر گرفته که مسیر روبرو را تا سرعت 50 کیلومتربرساعت روشن نگه می‌دارند. مرسدس بنز C‌ کلاس آل‌ترین با دو موتور دو لیتری بنزینی توربوشارژر و دو لیتری توربودیزل در دسترس است که هر دو پیشرانه با ویژگی‌های هیبریدی خفیف همراه خواهند بود.

مرسدس برای کابین این خودرو نیز چند تریم رنگی جدید را در نظر گرفته است. مشتریان اکنون می‌توانند کابین مرسدس بنز C‌ کلاس آل‌ترین را در طرح‌های مشکی، بژ ماکیاتو و مشکی ، یا قهوه ای و مشکی سینا در اختیار بگیرند. صفحه نمایش کیلومترشمار این خودرو نیز از نوع دیجیتال 10.25 اینچی است، هرچند می‌توان به صورت سفارشی آن را به صفحه نمایش 12.3 اینچی ارتقا داد. مرسدس بنز C کلاس آل‌ترین در نمایشگاه بین‌المللی خودرو مونیخ به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران