موضوعات داغ

پیام تبریک مدیرعامل گروه سایپا به وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت

عکس مطلب اول

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریک انتصاب سیدرضا فاطمی امین به‌سمت وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت، آمادگی این مجموعه را برای اجرای تدابیر و سیاست‌های این وزارت‌خانه جهت افزایش تولید خودرو و ارائه محصولات جدید و باکیفیت اعلام کرد.

متن پیام تبریک سیدجواد سلیمانی به‌شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سیدرضا فاطمی امین

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

حسن انتخاب ریاست محترم جمهوری در معرفی جنابعالی به مجلس شورای اسلامی و رای قاطع خادمین مردم در خانه ملت و انتصاب آن مقام محترم را به‌عنوان وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

حوزه‌های صنایع، معادن و بازرگانی کشور از این پس شاهد حضور جنابعالی در راس این مجموعه خواهد بود که باتوجه به سوابق روشن و توانمندی‌تان، کاملا آشنا به مسائل، مشکلات، چالش‌ها و راهکارهای عبور از موانع هستید و این شناخت دقیق، خود یک نقطه اطمینان و اتکا برای همه فعالان و دست‌اندرکاران این بخش‌های مهم و راهبردی کشور محسوب می‌شود.

حضور جنابعالی در جایگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت مردمی و بهره‌مندی از سالها فعالیت در عرصه‌های مربوطه، نوید روزهایی دلگرم‌کننده و روبه‌جلو را در بخش‌های مهم اقتصاد و تولید کشور می‌دهد تا ان‌شاالله دولت سیزدهم که فصل مشترک آن برای همه آحاد جامعه، ایجاد حس امیدواری و فضای مثبت جهت حل مشکلات اقتصادی و ادامه حرکت روبه رشد کشور در عرصه تولید است، در مسیر خود به موفقیت نائل شود.

برنامه جنابعالی به‌ویژه بخش‌های مربوط به صنعت خودرو، که شامل افزایش تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها در کنار ایجاد حس غرور و افتخار ملی به صنعت خودرو ایران از طریق تولید محصولات جدید و نوآوری در این صنعت است، در سایه تدابیر دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت با همدلی و هماهنگی اجزای مربوط به این صنعت دست‌یافتنی خواهد بود و با یاری خداوند متعال محقق خواهد شد.

اینجانب بار دیگر به‌ نمایندگی از کارکنان گروه خودروسازی سایپا انتصاب جنابعالی به ‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت را تبریک عرض نموده و آمادگی این مجموعه را جهت اجرای سیاست‌های دولت محترم و وزارت صمت اعلام می‌دارم.

سیدجواد سلیمانی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد