موضوعات داغ

آمار فروش خودرو در ماه جولای امارات منتشر شد، تویوتا لندکروزر صدرنشین + جدول

عکس مطلب اول

داده های فروش خودرو از ماه ژانویه تا ماه جولای 2021 میلادی در بازار امارات متحده عربی، نشان از رشد فروش و تثبیت جایگاه تویوتا لندکروزر به عنوان پرفروش ترین خودروی بازار این کشور طی 7 ماه نخست سال 2021 میلادی دارد.

جدیدترین آمارهای منتشر شده از میزان فروش خودروهای جدید در بازار امارات متحده عربی، خبر از افزایش فروش 23.6 درصدی خودرو از ماه ژانویه تا ماه جولای 2021 میلادی نسبت به مدت زمان مشابه در سال 2020 می دهد و به طور کلی 107 هزار و 280 خودرو طی این مدت در امارات فروخته شده که بخش بزرگی از آن را می توانیم سهم دو شرکت خودروسازی تویوتا و نیسان بدانیم.

با این حال، سهم فروش دو خودروساز بزرگ نیسان و تویوتا از بازار امارات متحده عربی در سال جدید با کاهش اندکی نسبت به سال گذشته همراه بوده است. کمپانی خودروسازی تویوتا سهم 34.5 درصدی خود در سال گذشته را به 32 درصد رسانده و همچنین سهم بازار امارات برای نیسان، از 21.6 درصد در سال گذشته به 19.1 درصد کاهش پیدا کرده است. بعد از آن هم می توان به شرکت های خودروسازی میتسوبیشی، کیا و لکسوس اشاره کرد که تغییر چندانی در سهم آنان دیده نمی شود.

باتوجه به جدول زیر، می توانید پرفروش ترین برندهای خودروسازی فعال در امارات متحده عربی را شاهد باشید که جایگاه نخست با اختلاف بسیار زیاد و مجموع فروش 34 هزار و 383 دستگاهی به شرکت خودروسازی تویوتا تعلق گرفته است و بعد از آن با مجموع 20 هزار و 507 دستگاهی، می توانیم شاهد نیسان در جایگاه دوم باشیم. میتسوبیشی هم با مجموع فروش 11 هزار و 830 دستگاهی توانسته به عنوان یکی از برندهای پرفروش خودروسازی در جایگاه سوم قرار گیرد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

پرفروش ترین برندهای خودروسازی در امارات

در بین پرفروش ترین خودروهای بازار هم شاسی بلند تویوتا لندکروزر موفق شده با فروش 8508 دستگاه طی هفت ماه گذشته جایگاه نخست را داشته باشد و بالاتر از نیسان پاترول با مجموع فروش 7390 دستگاه قرار گیرد. در جایگاه سوم نیز شاهد تویوتا هایلوکس، دیگر نماینده تویوتا با مجموع فروش 6775 دستگاهی هستیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

پرفروش ترین خودروهای فعال در بازار امارات

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/6/15
جالبه که هیوندای نصف کیا فروش داشته !
مارکت امارات خیلی جالبه
لندکروز پرفروش ترین !