موضوعات داغ

قدرتمندترین مرسدس بنز تاریخ معرفی شد: نسخه AMG GT 63 E پرفورمنس با توان ۸۳۱ اسب بخار

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

مرسدس AMG GT 63 E پرفورمنس به عنوان قدرتمندترین مدل تولیدی این برند رونمایی شد.

این سدان دارای یک موتور ۴ لیتری توئین توربوشارژ V8 است که در کنار یک موتور برقی که در محور عقب قرار گرفته کار می‌کند. این مدل دارای یک جعبه‌دنده دوسرعته برقی و دیفرانسیل عقب لغزش محدود است. GT 63 E پرفورمنس توان ۸۳۱ اسب بخار و گشتاور ۱۴۰۰ نیوتن متر تولید می‌کند.

مرسدس-AMG گفته شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این مدل ۲.۹ ثانیه و سرعت نهایی آن ۳۱۶ کیلومتر در ساعت است. مصرف سوخت این خودرو ۸.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

پک باتری ۶.۱ کیلووات ساعت با وزن ۸۹ کیلوگرم قدرت موتور برقی را تأمین می‌کند. این مدل دارای شارژر داخلی ۳.۷ کیلووات است که برای تحویل سریع قدرت طراحی شده است. محدوده مسافت تمام برقی این مدل فقط ۱۲ کیلومتر است.

مرسدس AMG GT 63 E

هفت حالت رانندگی پویای AMG در دسترس هستند: برقی، راحتی، اسپورت، اسپورت +، مسابقه، لغزنده و شخصی. عملکرد تمام آن‌ها مشخص است، فقط اینکه حالت لغزنده قدرت موتور را کاهش می‌دهد تا خودرو به راحتی از سطوح لغزنده عبور کند.

این مدل به طور استاندارد به سیستم تعلیق هوایی AMG راید کنترل+ و سیستم تعلیق انطباقی و قابل تنظیم مجهز شده است. این خودرو همچنین دارای ترمزهای کربن سرامیکی با دیسک‌های ۴۲۰ میلیمتری در جلو و کالیپرهای شش پیستون همراه با دیسک‌های ۳۸۰ میلیمتری در عقب است. GT 63 E پرفورمنس همچنین چرخ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی آلیاژی با دو آپشن رنگ مختلف دارد.

فیلیپ شیمر رئیس هیئت مدیره مرسدس- AMGدر بیانیه‌ای گفت:

ما با مرسدس AMG GT 63 S E پرفورمنس دی‌ان‌ای برند خود را به یک آینده برقی منتقل می‌کنیم. ما برای انجام این کار مسیر فنی خودمان را پیش می‌گیریم که همان چیزی است که تاکنون باعث محبوبیتAMG شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد