گزارش رودشوی خودروهای کلاسیک بی ام و پرشیاخودرو در تهران

امروز چند دستگاه خودروی کلاسیک بی ام و از شعبه مرکزی پرشیاخودرو به نمایندگی خیابان نیاوران رفته و یک رودشوی جمع و جوری را با حضور این پیرمردهای باواریایی تشکیل دادند.

همانطورکه می دانید پرشیاخودرو چند وقتی است که به حوزه خودروهای کلاسیک نیز وارد شده و با بازسازی آنها، این خودروها را برای فروش آماده می کند.

خودروهای کلاسیک در هر بازاری، طرفداران بسیاری دارد و بی ام و نیز جزو خودروسازانی است که تمامی محصولاتش با وجود سن بالا و سال ها پس از تولید، باز هم علاقمندان بسیاری را به سوی خود جلب می کنند. پرشیاخودرو نیز از این فرصت استفاده کرده و به این بازار حرفه ای ورود کرده است.

خودروهای کلاسیک پرشیاخودرو

در این رودشو که تصاویر آن را می توانید در زیر مشاهده کنید، نسل اول سری 5 (کد E12)، نسل اول سری 3 (کد E21)، بی ام و 2002 و همچنین نسل دوم سری 3 (کد E30) حضور داشتند که به محض ورود به شعبه نیاوران پرشیاخودرو، موجب جلب توجه بسیاری از مردم شد.

بعد از حضوری کوتاه در این نمایندگی، خودروهای موجود مجدد به شعبه مرکزی پرشیاخودرو برگشتند اما این مراسم مجدداً با حضور خودروها در شعب دیگر تکرار خواهد شد تا علاقمندان بیشتری بتوانند از مشاهده این خودروها لذت ببرند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران