گربه ملوس چینی در مونیخ، عرضه Ora Cat با طراحی متفاوت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

اورا بلک کت Ora Black Cat یک خودروی تمام برقی با ظاهر رترو ساخت چین است که اوایل امسال رونمایی شد. در ماه آوریل، اورا پانک کت و حالا در نمایشگاه خودرو مونیخ ۲۰۲۱ نسخه تمام برقی آن رونمایی شده است. گود کت که حالا نامش به کت تغییر کرده، هنوز وارد فاز تولید نشده و اولین مدل اورا است که در قاره اروپا عرضه خواهد شد.

کمی عجیب است که این برند متعلق به گریت وال در بیانیه رسمی خود تأکید زیادی روی طراحی این خودرو دارد. البته اورا کت طراحی تازه و جالبی در مقایسه با سایر مدل‌های بازار خودروهای کامپکت دارد، جایی که اکثر خودروسازان سعی می‌کنند ظاهری خشمگین به خودروی کوچک خود بدهند. اما شباهت‌ها به فولکس واگن بیتل اصلی غیرقابل انکار هستند.

اورا کت

متأسفانه، شرکت چینی اطلاعاتی درباره پیشرانه برقی کت منتشر نکرده است. البته نسخه محلی این خودرو دارای یک موتور برقی با توان ۱۴۳ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر است که این قدرت به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. اورا همچنین توضیح داده که محدوده پیمایش نسخه مخصوص بازار اروپا ۴۰۰ کیلومتر خواهد بود.

اورا برای جلب رضایت مشتریان، کت را با دوربین ۳۶۰ درجه و سایر تجهیزات فنی تحویل خواهد داد، اما اطلاعات زیادی درباره امکانات استاندارد آن منتشر نشده است.

اورا قصد دارد تحویل کت به مشتریان در اروپا را قبل از پایان سال ۲۰۲۱ آغاز کند، بنابراین احتمالاً به زودی اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی و قیمت آن منتشر خواهد شد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران