پیشنهاد فورد به نمایندگی‌ها: برای خریداران ناراضی برانکو نوشیدنی بخرید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

فورد برانکو فوق‌العاده پرطرفدار است، اما تحویل بیش از ۱۲۵ هزار سفارش حتی در بهترین شرایط خیلی طول می‌کشد. همان‌طور که می‌دانید الان اصلاً در بهترین شرایط نیستیم، و این وضعیت روی تولید خودروهای جدید نیز تأثیر گذاشته است. حداقل فورد در حال تلاش برای تسکین طرفداران برانکو است و راه‌حل خوبی برای این کار دارد.

ظاهراً فورد یک صندوق مالی ایجاد کرده که نمایندگی‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. نام آن صندوق مالی جلب رضایت مشتریان برانکو است و نمایندگی‌ها می‌توانند ۱۰۰۰ دلار از آن برداشت کنند و هدایایی برای مشتریان برانکو خریداری کنند که از تأخیر در تولید و تحویل خودروهای خودشان ناراضی هستند. فورد به نمایندگی‌ها پیشنهاد داده تا به این مشتریان ناراضی نوشیدنی هدیه بدهند.

بازگشت برانکو قرار بود نقطه عطف مهمی برای فورد باشد، اما همه‌گیری کرونا مشکلات زیادی برای تمام صنایع از جمله خودروسازی به وجود آورد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران