یک خودروی نظامی جدید به بازار اروپایی معرفی شد، هاموی NXT 360 با سلاح‌های کنترل از راه دور

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نام هاموی از گذشته‌های دور با وسایل نقلیه نظامی گره خورده است. مدل‌های مختلفی با نام تجاری هاموی از سال 1980 به بازار عرضه شده‌اند و همچنان می‌توان نسخه‌های جدید این خودرو را مشاهده کرد. خودرو هاموی بعد‌ها به پایه‌گذار محصولات هامر تبدیل شد.

خودروهای هاموی توسط شرکت AM General به تولید می‌رسند که از یک سازنده خودروهای نظامی ارتش به تولیدکننده خودروهای خاص تبدیل شده است. هاموی NXT 360 جدیدترین محصول این شرکت است که به زودی وارد بازار اروپا می‌شود و مدتی پیش در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دفاع (IDEX) در ابوظبی به نمایش درآمد.

هاموی NXT 360

هاموی NXT 360 به سلاح‌های کنترل از راه دور و سیستم تشخیص تیراندازی بومرنگ مجهز است. زیر کاپوت آن نیز موتور 6.5 لیتری دیزلی با قدرت 250 اسب‌بخار قرار دارد. این خودرو در دو تیپ پایه و ES توسط مشتریان قابل سفارش است.

هاموی NXT 360 در آرایش دو صندلی، چهار صندلی و شش صندلی قابل انتخاب است و مشتری می‌تواند دوربین‌های نظارتی مختلفی را برای آن انتخاب کند. همچنین می‌توان این خودرو را با زره مخصوص ضد انفجار سفارش داد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران