موضوعات داغ

پوکو دوئودوئو با محدوده قیمت ۴ تا ۶ هزار دلار معرفی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

چند روز پیش، وب‌سایت رسمی شرکت پوکو خودروی برقی مینیاتوری جدید پوکو دوئودوئو را رونمایی کرد. این خودرو سه نسخه مختلف دارد که قیمت آن‌ها بین ۴۰۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار است. این برند گارانتی ۳ ساله یا ۱۰۰ هزار کیلومتری برای خودرو و گارانتی ۸ ساله یا ۱۲۰ هزار کیلومتری را برای پک باتری ارائه می‌دهد. این مدل به موتور سنکرون مغناطیسی دائم مجهز شده است که حداکثر توان ۲۹ کیلووات معادل ۳۹ اسب بخار و گشتاور ۱۱۰ نیوتن متر تولید می‌کند. ظرفیت باتری در هر نسخه متفاوت است. نسخه‌های پایه و استاندارد پک باتری ۱۰.۳ کیلووات ساعت دارند و محدوده پیمایش آن‌ها ۱۲۸ کیلومتر است. نسخه دلوکس پک باتری ۱۵.۴ کیلووات ساعت و محدوده پیمایش ۱۷۸ کیلومتر دارد.

پوکو دوئودوئو ظاهری بامزه با رنگ‌های بدنه شاد دارد. در اطراف جلوپنجره بسته آن چراغ‌های جلوی تخم‌مرغی قرار دارند که دور آن‌ها با نوار مشکی پوشیده شده است. این مدل جدید دارای طراحی بدنه دو رنگ و یک الگوی ماتریس نقطه‌ای بی‌قاعده زیر جلوپنجره است که به آن حس تازگی می‌دهد. طول، عرض و ارتفاع خودرو به ترتیب ۳۳۲۵/۱۵۰۰/۱۵۸۸ میلیمتر است. فاصله بین دو محور خودرو نیز ۲۲۷۵ میلیمتر است. پورت شارژ خودرو در زیر جلوپنجره قرار دارد.

پوکو دوئودوئو

طراحی نمای عقب نیز تا حدود زیادی شبیه طراحی نمای جلو است. درب عقب تقریباً صاف و عمودی است و تغییرات زیادی در آن ایجاد نشده است. چراغ‌های عقب نیز طراحی مشابهی با چراغ‌های جلو دارند و دور آن‌ها با نواری آبی پوشیده شده است. پوکو دوئودوئو در چهار رنگ آبی بلوری یخی، نارنجی پررنگ، فیروزه‌ای روشن و سفید مرواریدی در دسترس خواهد بود.

این خودرو دارای چیدمان پنج درب و چهار صندلی است. صندلی‌های عقب جمع‌شدنی هستند و می‌توان آن‌ها را در کف خودرو خواباند. گنجایش فضای بار این خودرو حداکثر ۹۸۷ لیتر است.

علاوه بر تفاوت سه نسخه در زمینه سیستم گرمایش و تهویه مطبوع، امکانات خاصی در سه مدل مشترک هستند. این شامل تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو، خوشه ابزار LCD، صفحه نمایش کنترل مرکزی و تهویه مطبوع است. علاوه بر این، امکانات استاندارد شامل فرمان خودکار الکترونیکی، پورت شارژ USB، رابط دستگاه ETC و ... هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد