نرخ تعمیرات خودرو، موضوع اصلی شکایت مردم به سامانه 124

براساس گزارش اعلام شده از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، در مردادماه امسال بیش از 14 هزار گزارش تخلف به این سازمان ارائه شده است که در این بین سهم تعمیرات خودرو برابر با شکایات مرتبط با گران‌فروشی نان و مرغ بوده است.

بیشترین شکایات اعلام شده در حوزه تعمیرات خودرو، مربوط به تعمیرات خودروهای سبک یا سواری بوده است. تردیدی نیست که افزایش قیمت قطعات خودرو موجب شده تا شکایات مرتبط با گران‌فروشی و تخلف افزایش یابد. در این بین وجود قطعات یدکی تقلبی نیز در افزایش شکایات بی‌تاثیر نبوده است.

مطابق گزارش منتشر شده از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، نارضایتی مشتریان از نرخ انجام تعمیرات مهم‌ترین دلیل برای شکایت مشتریان بوده است. بنابراین به نظر می‌رسد برخی تعمیرگاه‌ها با توجه به افزایش شدید قیمت قطعات خودرو، درخواست اجرت بیش از حد معمول را دارند که این مساله موجب شکایت مردم به سامانه 124 شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران