موضوعات داغ

اکتان بوستر S چیست و چه کاربردی دارد؟

عکس مطلب اول

بعد از صحبت دربار اسپری دریچه گاز و اکتان بوستر این بار مطلبی درباره اکتان بوستر S تهیه‌شده است، پیش‌تر هم عنوان‌شده است که استفاده صحیح و به‌جا از مکمل‌ها موضوع بسیار مهمی است.

اکتان بوستر S

کیفیت سوخت خودرو تأثیر بسیار مهمی روی عملکرد موتور خودرو دارد و اگر به سوخت خوب دسترسی نداشته باشید یا خودروی شما از انواعی باشد که به کیفیت سوخت حساس هستند حتماً کاهش عملکرد موتور خودرو مانند افزایش مصرف سوخت و کاهش توان را حس خواهید کرد. در چنین شرایطی استفاده از یک اکتان بوستر S شرکت GAT می‌تواند به شما کمک کند تا کیفیت سوخت موجود در باک خودرو را بهبود ببخشید. استفاده از این محصول به‌خصوص در خودروهایی که به سیستم‌های توربوشارژر و تزریق مستقیم سوخت GDI مجهز هستند توصیه می‌شود چون حساسیت این نوع موتورها به کیفیت سوخت بالاتر است. همچنین خودروهای تیونینگ شده نیز معمولاً به سوخت با اکتان بالا نیاز دارند و اکتان بوستر S می‌تواند برای این خودروها نیز مفید باشد.

استفاده از محلول اکتان بوستر S شرکت GAT بسیار ساده است. برای این کار تنها کافی است هر قوطی 300 میلی لیتری از این محصول تا 60 لیتر بنزین کافی است به ازای هر ۱۰ لیتر بنزین موجود در باک ۵۰ میلی‌لیتر اکتان بوستر S را درون باک خودرو اضافه کنید.

این محصول در کنار افزایش عدد اکتان تا ۳ واحد، دارای عملکردهای جانبی مانند حفاظت از سایش سیت هاى سوپاپ، بهبود عملکرد موتور در لحظه استارت، برطرف کردن رسوبات روى سوپاپ‌ها و، برطرف کردن رسوبات محفظه احتراق و بالا بردن قابلیت اطمینان عملکردى موتور و در نتیجه ایجاد فرآیند احتراق پایدارتر و کاهش میزان CO به تبع آن است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد